Aktuality /

Podnikateľská hra

V rámci projektu ELDORA bola vytvorená hra pre iOS aj pre Android.

Nová hra je zameraná na simuláciu sociálneho podnikania.  

V L€ARNe začnete podnikať. Postupne dostanete správy, ktoré musíte vyriešiť. Objavia sa príležitosti, dostanete správy z trhu, pozvánky, rodinné SMS, ako aj faktúry a položky, za ktoré musíte platiť. Vaše správanie ovplyvňuje štyri ukazovatele, ktoré tvoria vaše skóre. Okrem toho musíte zabezpečiť zvyšovanie svojich zárobkov rozšírením svojho podnikania a zamestnaním zamestnancov, aby ste vybavili svoje priestory alebo využili investičné príležitosti na trhu. Ako riadite svoje podnikanie, záleží na vás. Testujete sami na sebe, aké to je vlastniť firmu a usilovať sa o jej úspech.

L€ARN je vzdelávacia hra vytvorená v spolupráci s Agentúrou na podporu regionálneho rozvoja v Košiciach, herným štúdiom Hipstersaurus Rex Apps a partnerskými organizáciami na Slovensku, v Taliansku, Maďarsku a Poľsku v rámci projektu ELDORA.

 

Prípravu tejto hry podporila a spolufinancovala Európska únia prostredníctvom programu Erasmus+. Informácie obsiahnuté v tejto hre vyjadrujú výlučne názory autorov a v žiadnom ohľade nepredstavujú oficiálne vyjadrenia, názory a stanoviská Európskej únie a jej orgánov.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.HipstersaurusRexApps.Learn&gl=SK 

https://apps.apple.com/sk/app/l%E2%82%ACarn/id1480937481?l=sk

 

Autor/zdroj: Ján Džurdženík

Vytvorené: 29.07.2020